Os 7381 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 20.03 | ||||
Cheb-Všeboř | x | 20.07 | 20.07 | ||
Stebnice | x | 20.10 | 20.10 | ||
Lipová u Chebu | 20.13 | 20.13 | |||
Salajna | x | 20.17 | 20.17 | ||
Dolní Žandov | 20.20 | 20.21 | |||
Lázně Kynžvart | 20.26 | 20.27 | |||
Valy u Mariánských Lázní | x | 20.31 | 20.31 | ||
Mariánské Lázně | 20.34 | 20.36 | |||
Chodová Planá | 20.41 | 20.42 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 20.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci