Os 7180 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hanušovice | 18.04 | ||||
Vlaské | x | 18.09 | 18.09 | ||
Podlesí | x | 18.14 | 18.14 | ||
Červený Potok | x | 18.23 | 18.23 | ||
Prostřední Lipka | x | 18.27 | 18.27 | ||
Dolní Lipka | 18.33 | 18.35 | |||
Lichkov | 18.41 | 18.42 | |||
Mladkov | x | 18.45 | 18.45 | ||
Těchonín | x | 18.50 | 18.50 | ||
Jamné nad Orlicí | x | 18.55 | 18.55 | ||
Jablonné nad Orlicí | 18.57 | 18.58 | |||
Verměřovice | x | 19.02 | 19.02 | ||
Letohrad | 19.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster