..: Trasa vlaku Os 7180 - JŘ 2017 :..
Os 7180
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hanušovice   18.04 
  Vlaské x18.09 18.09 
  Podlesí x18.14 18.14 
  Červený Potok x18.23 18.23 
  Prostřední Lipka x18.27 18.27 
  Dolní Lipka  18.33 18.35 
  Lichkov  18.41 18.42 
  Mladkov x18.45 18.45 
  Těchonín x18.50 18.50 
  Jamné nad Orlicí x18.55 18.55 
  Jablonné nad Orlicí  18.57 18.58 
  Verměřovice x19.02 19.02 
  Letohrad  19.09  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster