Os 7177 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 22.52 | ||||
Dolní Libchavy | 22.56 | 22.56 | |||
Černovír | 22.59 | 23.00 | |||
Lanšperk | 23.02 | 23.03 | |||
Hnátnice | 23.05 | 23.05 | |||
Dolní Dobrouč | 23.07 | 23.08 | |||
Letohrad | 23.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia