Os 7037 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 22.48 | ||||
Tršnice | 22.53 | 22.54 | |||
Nebanice | x | 22.59 | 22.59 | ||
Kynšperk nad Ohří | 23.03 | 23.03 | |||
Dasnice | 23.09 | 23.09 | |||
Hlavno | x | 23.14 | 23.14 | ||
Citice | 23.16 | 23.16 | |||
Sokolov | 23.20 | 23.21 | |||
Královské Poříčí | x | 23.24 | 23.24 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 23.30 | 23.31 | |||
Chodov | 23.34 | 23.35 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 23.41 | 23.41 | ||
Karlovy Vary | 23.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci