Os 6967 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee266 + Bdmtee265 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 15.02 | ||||
Vilsnice | 15.05 | 15.05 | |||
Dobkovice | 15.08 | 15.09 | |||
Povrly | 15.14 | 15.14 | |||
Neštědice | 15.16 | 15.16 | |||
Neštěmice | 15.19 | 15.19 | |||
Ústí nad Labem sever | 15.21 | 15.22 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci