Os 6963 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.58 | ||||
Vilsnice | 7.01 | 7.02 | |||
Choratice | 7.04 | 7.05 | |||
Dobkovice | 7.06 | 7.07 | |||
Povrly-Roztoky | 7.10 | 7.10 | |||
Povrly | 7.13 | 7.14 | |||
Neštědice | 7.16 | 7.16 | |||
Mojžíř | 7.18 | 7.19 | |||
Neštěmice | 7.20 | 7.21 | |||
Ústí nad Labem sever | 7.23 | 7.24 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy