Os 6855 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louka u Litvínova | 13.39 | ||||
Lom u Mostu | x | 13.42 | 13.42 | ||
Osek | 13.48 | 13.49 | |||
Háj u Duchcova | x | 13.51 | 13.51 | ||
Oldřichov u Duchcova | 13.57 | 13.58 | |||
Řetenice | 14.00 | 14.01 | |||
Teplice v Čechách | 14.04 | 14.05 | |||
Proboštov | x | 14.07 | 14.07 | ||
Bohosudov | 14.10 | 14.11 | |||
Ústí nad Labem západ | 14.22 | 14.23 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök