Os 6852 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.31 | ||||
Ústí nad Labem západ | 11.33 | 11.34 | |||
Bohosudov | 11.44 | 11.44 | |||
Proboštov | x | 11.47 | 11.48 | ||
Teplice v Čechách | 11.50 | 11.51 | |||
Řetenice | 11.53 | 11.54 | |||
Oldřichov u Duchcova | 11.56 | 11.57 | |||
Háj u Duchcova | x | 12.02 | 12.02 | ||
Osek | 12.04 | 12.04 | |||
Lom u Mostu | x | 12.10 | 12.10 | ||
Louka u Litvínova | 12.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci