Os 6666 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 20.35 | ||||
Děčín východ | 20.38 | 20.39 | |||
Březiny u Děčína | x | 20.42 | 20.42 | ||
Malá Veleň | x | 20.45 | 20.45 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 20.49 | 20.50 | |||
Dolní Habartice | x | 20.53 | 20.53 | ||
Markvartice | 20.56 | 20.57 | |||
Veselé pod Rabštejnem | x | 21.00 | 21.00 | ||
Česká Kamenice | 21.05 | 21.06 | |||
Horní Kamenice | x | 21.08 | 21.08 | ||
Mlýny | 21.14 | 21.14 | |||
Kytlice | x | 21.17 | 21.17 | ||
Jedlová | 21.24 | 21.25 | |||
Chřibská | 21.30 | 21.31 | |||
Rybniště | 21.35 | 21.36 | |||
Krásná Lípa město | x | 21.39 | 21.39 | ||
Krásná Lípa | 21.41 | 21.42 | |||
Rumburk | 21.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök