..: Trasa vlaku Os 6664 - JŘ 2017 :..
Os 6664
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Děčín hlavní nádraží   18.35 
  Děčín východ  18.38 18.39 
  Březiny u Děčína x18.42 18.42 
  Malá Veleň x18.45 18.45 
  Benešov nad Ploučnicí  18.49 18.50 
  Dolní Habartice x18.53 18.53 
  Markvartice  18.56 18.57 
  Veselé pod Rabštejnem x19.00 19.00 
  Česká Kamenice  19.05 19.06 
  Horní Kamenice x19.08 19.08 
  Mlýny  19.14 19.14 
  Kytlice x19.17 19.17 
  Jedlová  19.24 19.25 
  Chřibská  19.31 19.33 
  Rybniště  19.38 19.38 
  Krásná Lípa město x19.41 19.41 
  Krásná Lípa  19.44 19.45 
  Rumburk  19.52  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy