Os 6663 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 16.01 | ||||
Krásná Lípa | 16.06 | 16.07 | |||
Krásná Lípa město | x | 16.09 | 16.09 | ||
Rybniště | 16.13 | 16.14 | |||
Chřibská | 16.18 | 16.21 | |||
Jedlová | 16.27 | 16.28 | |||
Kytlice | x | 16.34 | 16.34 | ||
Mlýny | 16.38 | 16.38 | |||
Horní Kamenice | x | 16.43 | 16.43 | ||
Česká Kamenice | 16.46 | 16.47 | |||
Veselé pod Rabštejnem | x | 16.50 | 16.50 | ||
Markvartice | 16.55 | 16.57 | |||
Dolní Habartice | x | 17.00 | 17.00 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 17.03 | 17.04 | |||
Malá Veleň | x | 17.07 | 17.07 | ||
Březiny u Děčína | x | 17.10 | 17.10 | ||
Děčín východ | 17.14 | 17.16 | |||
Děčín hlavní nádraží | 17.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster