..: Trasa vlaku Os 6663 - JŘ 2017 :..
Os 6663
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rumburk   16.01 
  Krásná Lípa  16.06 16.07 
  Krásná Lípa město x16.09 16.09 
  Rybniště  16.13 16.14 
  Chřibská  16.18 16.21 
  Jedlová  16.27 16.28 
  Kytlice x16.34 16.34 
  Mlýny  16.38 16.38 
  Horní Kamenice x16.43 16.43 
  Česká Kamenice  16.46 16.47 
  Veselé pod Rabštejnem x16.50 16.50 
  Markvartice  16.55 16.57 
  Dolní Habartice x17.00 17.00 
  Benešov nad Ploučnicí  17.03 17.04 
  Malá Veleň x17.07 17.07 
  Březiny u Děčína x17.10 17.10 
  Děčín východ  17.14 17.16 
  Děčín hlavní nádraží  17.20  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster