Os 6654 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.35 | ||||
Děčín východ | 10.38 | 10.39 | |||
Březiny u Děčína | x | 10.42 | 10.42 | ||
Malá Veleň | x | 10.45 | 10.45 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 10.49 | 10.50 | |||
Dolní Habartice | x | 10.53 | 10.53 | ||
Markvartice | 10.56 | 10.57 | |||
Veselé pod Rabštejnem | x | 11.00 | 11.00 | ||
Česká Kamenice | 11.05 | 11.06 | |||
Horní Kamenice | x | 11.08 | 11.08 | ||
Mlýny | 11.14 | 11.14 | |||
Kytlice | x | 11.17 | 11.17 | ||
Jedlová | 11.24 | 11.25 | |||
Chřibská | 11.31 | 11.33 | |||
Rybniště | 11.38 | 11.38 | |||
Krásná Lípa město | x | 11.41 | 11.41 | ||
Krásná Lípa | 11.44 | 11.45 | |||
Rumburk | 11.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy