..: Trasa vlaku Os 6654 - JŘ 2017 :..
Os 6654
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Děčín hlavní nádraží   10.35 
  Děčín východ  10.38 10.39 
  Březiny u Děčína x10.42 10.42 
  Malá Veleň x10.45 10.45 
  Benešov nad Ploučnicí  10.49 10.50 
  Dolní Habartice x10.53 10.53 
  Markvartice  10.56 10.57 
  Veselé pod Rabštejnem x11.00 11.00 
  Česká Kamenice  11.05 11.06 
  Horní Kamenice x11.08 11.08 
  Mlýny  11.14 11.14 
  Kytlice x11.17 11.17 
  Jedlová  11.24 11.25 
  Chřibská  11.31 11.33 
  Rybniště  11.38 11.38 
  Krásná Lípa město x11.41 11.41 
  Krásná Lípa  11.44 11.45 
  Rumburk  11.52  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster