Os 6652 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.35 | ||||
Děčín východ | 8.38 | 8.39 | |||
Březiny u Děčína | x | 8.42 | 8.42 | ||
Malá Veleň | x | 8.45 | 8.45 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 8.49 | 8.50 | |||
Dolní Habartice | x | 8.53 | 8.53 | ||
Markvartice | 8.56 | 8.57 | |||
Veselé pod Rabštejnem | x | 9.00 | 9.00 | ||
Česká Kamenice | 9.05 | 9.06 | |||
Horní Kamenice | x | 9.08 | 9.08 | ||
Mlýny | 9.14 | 9.14 | |||
Kytlice | x | 9.17 | 9.17 | ||
Jedlová | 9.24 | 9.25 | |||
Chřibská | 9.31 | 9.33 | |||
Rybniště | 9.38 | 9.38 | |||
Krásná Lípa město | x | 9.41 | 9.41 | ||
Krásná Lípa | 9.44 | 9.45 | |||
Rumburk | 9.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster