..: Trasa vlaku Os 6652 - JŘ 2017 :..
Os 6652
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Děčín hlavní nádraží   8.35 
  Děčín východ  8.38 8.39 
  Březiny u Děčína x8.42 8.42 
  Malá Veleň x8.45 8.45 
  Benešov nad Ploučnicí  8.49 8.50 
  Dolní Habartice x8.53 8.53 
  Markvartice  8.56 8.57 
  Veselé pod Rabštejnem x9.00 9.00 
  Česká Kamenice  9.05 9.06 
  Horní Kamenice x9.08 9.08 
  Mlýny  9.14 9.14 
  Kytlice x9.17 9.17 
  Jedlová  9.24 9.25 
  Chřibská  9.31 9.33 
  Rybniště  9.38 9.38 
  Krásná Lípa město x9.41 9.41 
  Krásná Lípa  9.44 9.45 
  Rumburk  9.52  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster