..: Trasa vlaku Os 6650 - JŘ 2017 :..
Os 6650
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Děčín hlavní nádraží   6.31 
  Děčín východ  6.34 6.39 
  Březiny u Děčína x6.42 6.42 
  Malá Veleň x6.45 6.45 
  Benešov nad Ploučnicí  6.49 6.50 
  Dolní Habartice x6.53 6.53 
  Markvartice  6.56 6.57 
  Veselé pod Rabštejnem x7.00 7.00 
  Česká Kamenice  7.05 7.06 
  Horní Kamenice x7.08 7.08 
  Mlýny  7.14 7.14 
  Kytlice x7.17 7.17 
  Jedlová  7.24 7.25 
  Chřibská  7.31 7.33 
  Rybniště  7.38 7.38 
  Krásná Lípa město x7.41 7.41 
  Krásná Lípa  7.44 7.45 
  Rumburk  7.52  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster