Os 6519 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 16.38 | ||||
Obrnice | 16.42 | 16.43 | |||
Volevčice | x | 16.52 | 16.52 | ||
Počerady | 16.54 | 16.54 | |||
Výškov v Čechách | x | 16.57 | 16.57 | ||
Postoloprty | 17.02 | 17.03 | |||
Lišany u Žatce | 17.08 | 17.08 | |||
Dolejší Hůrky | x | 17.10 | 17.10 | ||
Tvršice | x | 17.13 | 17.13 | ||
Žatec | 17.17 | 17.18 | |||
Žatec západ | 17.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci