Os 6311 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 11.30 | ||||
Filipovka | x | 11.32 | 11.32 | ||
Višňová | 11.35 | 11.35 | |||
Minkovice | x | 11.38 | 11.38 | ||
Frýdlant v Čechách | 11.45 | 11.47 | |||
Raspenava | 11.53 | 11.58 | |||
Oldřichov v Hájích | x | 12.05 | 12.05 | ||
Mníšek u Liberce | 12.08 | 12.09 | |||
Krásná Studánka | x | 12.14 | 12.14 | ||
Stráž nad Nisou | x | 12.16 | 12.16 | ||
Liberec | 12.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster