Os 6285 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + BDS450 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 12.46 | ||||
Dolní Libchavy | 12.50 | 12.50 | |||
Černovír | 12.53 | 12.54 | |||
Lanšperk | 12.56 | 12.57 | |||
Hnátnice | 12.59 | 12.59 | |||
Dolní Dobrouč | 13.01 | 13.02 | |||
Letohrad | 13.06 | 13.07 | |||
Verměřovice | 13.12 | 13.13 | |||
Jablonné nad Orlicí | 13.17 | 13.18 | |||
Jamné nad Orlicí | 13.20 | 13.20 | |||
Těchonín | 13.25 | 13.25 | |||
Mladkov | 13.29 | 13.30 | |||
Lichkov | 13.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci