Os 6279 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 18.02 | ||||
Semonice | x | 18.04 | 18.04 | ||
Černožice | 18.06 | 18.07 | |||
Smiřice | 18.10 | 18.13 | |||
Lochenice | x | 18.17 | 18.17 | ||
Předměřice nad Labem | 18.19 | 18.20 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci