Os 6258 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 22.54 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 22.57 | 22.59 | |||
Pardubice-Semtín | x | 23.02 | 23.02 | ||
Stéblová | x | 23.06 | 23.06 | ||
Čeperka | x | 23.09 | 23.09 | ||
Opatovice nad Labem | x | 23.13 | 23.13 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 23.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci