R 613 „Svatava“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 3xB249 + Bpee237 + B249 + Bbdgmee236 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 14.27 | ||||
Kynšperk nad Ohří | 14.38 | 14.39 | |||
Sokolov | 14.51 | 14.52 | |||
Chodov | 15.02 | 15.03 | |||
Karlovy Vary | 15.13 | 15.15 | |||
Ostrov nad Ohří | 15.27 | 15.28 | |||
Klášterec nad Ohří | 15.51 | 15.52 | |||
Kadaň-Prunéřov | 15.56 | 15.57 | |||
Chomutov | 16.06 | 16.07 | |||
Odb Chomutov město | 16.10 | 16.11 | |||
Jirkov zastávka | 16.14 | 16.14 | |||
Most | 16.25 | 16.26 | |||
Bílina | 16.36 | 16.37 | |||
Teplice v Čechách | 16.50 | 16.51 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.09 | 17.15 | |||
Praha-Holešovice | 18.17 | 18.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.27 | 18.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci