Os 6107 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 12.11 | ||||
Březno u Postoloprt | 12.15 | 12.16 | |||
Louny město | x | 12.23 | 12.23 | ||
Louny střed | x | 12.24 | 12.24 | ||
Louny | 12.27 | 12.37 | |||
Veltěže | x | 12.41 | 12.41 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 12.45 | 12.45 | ||
Radonice nad Ohří | x | 12.48 | 12.48 | ||
Pátek | x | 12.50 | 12.50 | ||
Koštice nad Ohří | 12.56 | 12.58 | |||
Křesín | x | 13.01 | 13.01 | ||
Dubany | x | 13.05 | 13.05 | ||
Libochovice město | 13.08 | 13.20 | |||
Libochovice | 13.24 | 13.27 | |||
Slatina pod Hazmburkem | x | 13.30 | 13.30 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 13.33 | 13.33 | ||
Úpohlavy | x | 13.39 | 13.39 | ||
Čížkovice | 13.42 | 13.44 | |||
Sulejovice | x | 13.48 | 13.48 | ||
Lovosice | 13.53 | 14.01 | |||
Lovosice závod | x | 14.03 | 14.03 | ||
Žalhostice | 14.06 | 14.07 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 14.11 | 14.11 | ||
Litoměřice horní nádraží | 14.14 | 14.16 | |||
Trnovany u Litoměřic | x | 14.21 | 14.21 | ||
Ploskovice | x | 14.26 | 14.26 | ||
Horní Řepčice | x | 14.33 | 14.33 | ||
Liběšice | 14.36 | 14.37 | |||
Úštěk | 14.43 | 14.44 | |||
Dubičná | x | 14.51 | 14.51 | ||
Blíževedly | 14.57 | 15.01 | |||
Kravaře v Čechách | x | 15.04 | 15.04 | ||
Stvolínky | x | 15.07 | 15.07 | ||
Zahrádky u České Lípy | x | 15.15 | 15.15 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia