Os 6030 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Doksy | 16.00 | ||||
Staré Splavy | x | 16.02 | 16.02 | ||
Jestřebí | x | 16.06 | 16.06 | ||
Srní u České Lípy | x | 16.10 | 16.10 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 16.17 | 16.35 | |||
Česká Lípa střelnice | 16.38 | 16.38 | |||
Skalice u České Lípy | x | 16.45 | 16.45 | ||
Nový Bor | 16.50 | 16.51 | |||
Svor | 16.57 | 17.01 | |||
Nová Huť v Lužických horách | x | 17.08 | 17.08 | ||
Jedlová | 17.12 | 17.14 | |||
Rybniště | 17.25 | 17.29 | |||
Krásná Lípa | 17.34 | 17.35 | |||
Rumburk | 17.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia