Os 5907 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 11.44 | ||||
Hlízov | 11.50 | 11.51 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 11.54 | 11.55 | |||
Církvice | 11.58 | 11.58 | |||
Třebešice | 12.00 | 12.01 | |||
Čáslav | 12.05 | 12.06 | |||
Horky u Čáslavi | 12.11 | 12.11 | |||
Golčův Jeníkov | 12.15 | 12.16 | |||
Golčův Jeníkov město | 12.19 | 12.19 | |||
Vlkaneč | 12.26 | 12.26 | |||
Nová Ves u Leštiny | 12.29 | 12.29 | |||
Leština u Světlé | 12.32 | 12.33 | |||
Sázavka | 12.37 | 12.38 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 12.43 | 12.43 | |||
Světlá nad Sázavou | 12.47 | 12.48 | |||
Pohleď | 12.51 | 12.52 | |||
Okrouhlice | 12.55 | 12.56 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | 13.00 | 13.00 | |||
Havlíčkův Brod | 13.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök