Os 5833 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.51 | ||||
Praha-Vysočany | 15.58 | 15.59 | |||
Praha-Horní Počernice | 16.06 | 16.07 | |||
Zeleneč | 16.11 | 16.11 | |||
Mstětice | 16.13 | 16.13 | |||
Čelákovice | 16.19 | 16.20 | |||
Čelákovice-Jiřina | 16.23 | 16.23 | |||
Lysá nad Labem | 16.29 | 16.31 | |||
Ostrá | 16.35 | 16.35 | |||
Stratov | 16.37 | 16.37 | |||
Kostomlaty nad Labem | 16.41 | 16.41 | |||
Kamenné Zboží | 16.44 | 16.44 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 16.49 | 17.01 | |||
Velké Zboží | 17.06 | 17.06 | |||
Poděbrady | 17.08 | 17.09 | |||
Libice nad Cidlinou | 17.14 | 17.15 | |||
Velký Osek | 17.18 | 17.18 | |||
Veltruby | 17.21 | 17.21 | |||
Kolín-Zálabí | 17.25 | 17.25 | |||
Kolín | 17.28 | 17.29 | |||
Hlízov | 17.35 | 17.35 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 17.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia