Os 5700 | |
Řazení vlaku: 810 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 4.24 | ||||
Nová Paka město | 4.27 | 4.28 | |||
Nová Paka | 4.30 | 4.30 | |||
Horní Nová Ves | x | 4.38 | 4.38 | ||
Lázně Bělohrad | 4.41 | 4.42 | |||
Šárovcova Lhota | x | 4.45 | 4.45 | ||
Ostroměř | 4.52 | 4.58 | |||
Ohnišťany | x | 5.03 | 5.03 | ||
Smidary | 5.07 | 5.08 | |||
Skřivany | x | 5.11 | 5.11 | ||
Nový Bydžov | 5.14 | 5.15 | |||
Zachrašťany | x | 5.18 | 5.18 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 5.25 | 5.33 | |||
Lovčice obec | x | 5.41 | 5.41 | ||
Slibovice | x | 5.43 | 5.43 | ||
Běrunice | x | 5.47 | 5.47 | ||
Městec Králové | 5.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia