Os 5609 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.04 | ||||
Hradec Králové zastávka | 18.07 | 18.08 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 18.10 | 18.11 | |||
Blešno | 18.15 | 18.16 | |||
Třebechovice pod Orebem | 18.19 | 18.20 | |||
Petrovice nad Orlicí | 18.24 | 18.24 | |||
Týniště nad Orlicí | 18.28 | 18.33 | |||
Žďár nad Orlicí | 18.37 | 18.38 | |||
Borohrádek | 18.40 | 18.41 | |||
Čermná nad Orlicí | 18.46 | 18.51 | |||
Plchůvky | 18.54 | 18.54 | |||
Újezd u Chocně | 18.56 | 18.57 | |||
Choceň | 19.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci