Os 5308 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 10.11 | ||||
Břevnice | x | 10.17 | 10.17 | ||
Rozsochatec | 10.22 | 10.23 | |||
Chotěboř | 10.30 | 10.31 | |||
Bílek | x | 10.36 | 10.36 | ||
Sobíňov | x | 10.38 | 10.38 | ||
Ždírec nad Doubravou | 10.43 | 10.44 | |||
Stružinec | x | 10.49 | 10.49 | ||
Vítanov | x | 10.54 | 10.54 | ||
Hlinsko v Čechách | 10.58 | 11.03 | |||
Holetín | x | 11.06 | 11.06 | ||
Vojtěchov | x | 11.10 | 11.10 | ||
Pokřikov | x | 11.12 | 11.12 | ||
Žďárec u Skutče | 11.19 | 11.19 | |||
Prosetín | x | 11.22 | 11.22 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 11.25 | 11.25 | ||
Horka u Chrudimi | x | 11.31 | 11.31 | ||
Chrast u Chrudimi | 11.34 | 11.35 | |||
Zaječice | x | 11.38 | 11.38 | ||
Slatiňany | 11.43 | 11.43 | |||
Chrudim | 11.47 | 11.48 | |||
Chrudim zastávka | x | 11.50 | 11.50 | ||
Medlešice | 11.53 | 11.54 | |||
Staré Jesenčany | x | 11.57 | 11.57 | ||
Pardubice závodiště | x | 12.01 | 12.01 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.04 | 12.09 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 12.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök