Os 5307 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.08 | ||||
Chrudim | 13.20 | 13.21 | |||
Slatiňany | 13.25 | 13.26 | |||
Chrast u Chrudimi | 13.33 | 13.34 | |||
Žďárec u Skutče | 13.48 | 13.49 | |||
Hlinsko v Čechách | 14.04 | 14.05 | |||
Vítanov | x | 14.08 | 14.08 | ||
Stružinec | x | 14.14 | 14.14 | ||
Ždírec nad Doubravou | 14.19 | 14.19 | |||
Sobíňov | x | 14.24 | 14.24 | ||
Bílek | x | 14.27 | 14.27 | ||
Chotěboř | 14.31 | 14.32 | |||
Rozsochatec | 14.39 | 14.40 | |||
Břevnice | x | 14.45 | 14.45 | ||
Havlíčkův Brod | 14.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster