Os 5143 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 5.00 | ||||
Broumov-Olivětín | x | 5.05 | 5.05 | ||
Hynčice | x | 5.10 | 5.10 | ||
Ruprechtice | x | 5.12 | 5.12 | ||
Meziměstí | 5.15 | 5.18 | |||
Březová u Broumova | x | 5.21 | 5.21 | ||
Bohdašín | x | 5.24 | 5.24 | ||
Teplice nad Metují | 5.28 | 5.29 | |||
Dědov | x | 5.33 | 5.33 | ||
Česká Metuje | x | 5.36 | 5.36 | ||
Žďár nad Metují | x | 5.39 | 5.39 | ||
Police nad Metují | 5.43 | 5.44 | |||
Hronov zastávka | x | 5.47 | 5.47 | ||
Hronov | 5.50 | 5.51 | |||
Velké Poříčí | x | 5.53 | 5.53 | ||
Náchod-Malé Poříčí | x | 5.56 | 5.56 | ||
Náchod-Běloves | x | 5.58 | 5.58 | ||
Náchod | 6.02 | 6.03 | |||
Náchod zastávka | 6.05 | 6.06 | |||
Václavice | 6.11 | 6.13 | |||
Starkoč | 6.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia