Os 5134 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 15.40 | ||||
Bolehošť | 15.48 | 15.49 | |||
Očelice | x | 15.52 | 15.52 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 15.57 | 16.01 | |||
Pohoří | x | 16.03 | 16.03 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | x | 16.06 | 16.06 | ||
Bohuslavice nad Metují | 16.09 | 16.10 | |||
Černčice | x | 16.12 | 16.12 | ||
Nové Město nad Metují | 16.16 | 16.24 | |||
Václavice | 16.29 | 16.31 | |||
Náchod zastávka | 16.35 | 16.35 | |||
Náchod | 16.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster