Os 5050 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 19.38 | ||||
Sruby | x | 19.42 | 19.42 | ||
Dobříkov u Chocně | x | 19.45 | 19.45 | ||
Zámrsk | 19.48 | 19.48 | |||
Sedlíšťka | x | 19.52 | 19.52 | ||
Uhersko | 19.56 | 19.56 | |||
Moravany | 20.01 | 20.04 | |||
Kostěnice | 20.08 | 20.09 | |||
Pardubice-Černá za Bory | x | 20.14 | 20.14 | ||
Pardubice-Pardubičky | 20.17 | 20.17 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 20.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci