Os 5046 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 22.29 | ||||
Dlouhá Třebová | 22.34 | 22.34 | |||
Ústí nad Orlicí město | 22.38 | 22.38 | |||
Ústí nad Orlicí | 22.40 | 22.41 | |||
Brandýs nad Orlicí | 22.49 | 22.49 | |||
Choceň | 22.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci