Os 5019 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 16.37 | ||||
Kolín dílny | 16.39 | 16.39 | |||
Starý Kolín | 16.43 | 16.43 | |||
Záboří nad Labem | 16.47 | 16.47 | |||
Týnec nad Labem | 16.49 | 16.49 | |||
Kojice | 16.52 | 16.52 | |||
Chvaletice | 16.54 | 16.54 | |||
Řečany nad Labem | 16.58 | 17.01 | |||
Lhota pod Přeloučí | 17.04 | 17.04 | |||
Přelouč | 17.08 | 17.14 | |||
Valy u Přelouče | 17.17 | 17.17 | |||
Pardubice-Opočínek | 17.20 | 17.20 | |||
Pardubice-Svítkov | 17.23 | 17.24 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.27 | 17.42 | |||
Pardubice-Pardubičky | 17.44 | 17.45 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 17.47 | 17.47 | |||
Kostěnice | 17.51 | 17.54 | |||
Moravany | 17.57 | 17.57 | |||
Uhersko | 18.01 | 18.02 | |||
Sedlíšťka | 18.05 | 18.05 | |||
Zámrsk | 18.08 | 18.09 | |||
Dobříkov u Chocně | 18.11 | 18.11 | |||
Sruby | 18.14 | 18.14 | |||
Choceň | 18.18 | 18.31 | |||
Brandýs nad Orlicí | 18.36 | 18.36 | |||
Ústí nad Orlicí | 18.46 | 18.48 | |||
Dolní Libchavy | x | 18.52 | 18.52 | ||
Černovír | x | 18.56 | 18.56 | ||
Lanšperk | 18.58 | 18.59 | |||
Hnátnice | x | 19.01 | 19.01 | ||
Dolní Dobrouč | x | 19.04 | 19.04 | ||
Letohrad | 19.08 | 19.09 | |||
Verměřovice | x | 19.14 | 19.14 | ||
Jablonné nad Orlicí | 19.19 | 19.19 | |||
Jamné nad Orlicí | x | 19.22 | 19.22 | ||
Těchonín | 19.26 | 19.26 | |||
Mladkov | x | 19.31 | 19.31 | ||
Lichkov | 19.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci