Os 5015 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 17.37 | ||||
Kolín dílny | 17.39 | 17.39 | |||
Starý Kolín | 17.43 | 17.43 | |||
Záboří nad Labem | 17.47 | 17.47 | |||
Týnec nad Labem | 17.49 | 17.49 | |||
Kojice | 17.52 | 17.52 | |||
Chvaletice | 17.54 | 17.54 | |||
Řečany nad Labem | 17.58 | 18.03 | |||
Lhota pod Přeloučí | 18.06 | 18.06 | |||
Přelouč | 18.10 | 18.14 | |||
Valy u Přelouče | 18.17 | 18.17 | |||
Pardubice-Opočínek | 18.20 | 18.20 | |||
Pardubice-Svítkov | 18.23 | 18.24 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.27 | 18.44 | |||
Pardubice-Pardubičky | 18.46 | 18.47 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 18.49 | 18.49 | |||
Kostěnice | 18.53 | 18.56 | |||
Moravany | 18.59 | 18.59 | |||
Uhersko | 19.03 | 19.04 | |||
Sedlíšťka | 19.07 | 19.07 | |||
Zámrsk | 19.10 | 19.11 | |||
Dobříkov u Chocně | 19.13 | 19.13 | |||
Sruby | 19.16 | 19.16 | |||
Choceň | 19.20 | 19.28 | |||
Brandýs nad Orlicí | 19.33 | 19.33 | |||
Bezpráví | 19.37 | 19.37 | |||
Ústí nad Orlicí | 19.42 | 19.43 | |||
Ústí nad Orlicí město | 19.45 | 19.45 | |||
Dlouhá Třebová | 19.49 | 19.53 | |||
Česká Třebová | 19.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia