Os 5013 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 15.37 | ||||
Kolín dílny | 15.39 | 15.39 | |||
Starý Kolín | 15.43 | 15.43 | |||
Záboří nad Labem | 15.47 | 15.47 | |||
Týnec nad Labem | 15.49 | 15.49 | |||
Kojice | 15.52 | 15.52 | |||
Chvaletice | 15.54 | 15.54 | |||
Řečany nad Labem | 15.58 | 16.03 | |||
Lhota pod Přeloučí | 16.06 | 16.06 | |||
Přelouč | 16.10 | 16.14 | |||
Valy u Přelouče | 16.17 | 16.17 | |||
Pardubice-Opočínek | 16.20 | 16.20 | |||
Pardubice-Svítkov | 16.23 | 16.24 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 16.27 | 16.44 | |||
Pardubice-Pardubičky | 16.46 | 16.47 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 16.49 | 16.49 | |||
Kostěnice | 16.53 | 16.56 | |||
Moravany | 16.59 | 16.59 | |||
Uhersko | 17.03 | 17.04 | |||
Sedlíšťka | 17.07 | 17.07 | |||
Zámrsk | 17.10 | 17.11 | |||
Dobříkov u Chocně | 17.13 | 17.13 | |||
Sruby | 17.16 | 17.16 | |||
Choceň | 17.20 | 17.28 | |||
Brandýs nad Orlicí | 17.33 | 17.33 | |||
Bezpráví | 17.37 | 17.37 | |||
Ústí nad Orlicí | 17.42 | 17.49 | |||
Ústí nad Orlicí město | 17.51 | 17.52 | |||
Dlouhá Třebová | 17.55 | 17.59 | |||
Česká Třebová | 18.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci