Os 5010 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 12.06 | ||||
Dlouhá Třebová | 12.11 | 12.11 | |||
Ústí nad Orlicí město | 12.15 | 12.15 | |||
Ústí nad Orlicí | 12.17 | 12.18 | |||
Bezpráví | 12.23 | 12.23 | |||
Brandýs nad Orlicí | 12.27 | 12.27 | |||
Choceň | 12.32 | 12.38 | |||
Sruby | 12.41 | 12.41 | |||
Dobříkov u Chocně | 12.44 | 12.44 | |||
Zámrsk | 12.46 | 12.46 | |||
Sedlíšťka | 12.49 | 12.49 | |||
Uhersko | 12.53 | 12.53 | |||
Moravany | 12.57 | 12.58 | |||
Kostěnice | 13.01 | 13.04 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 13.08 | 13.08 | |||
Pardubice-Pardubičky | 13.10 | 13.11 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 13.14 | 13.19 | |||
Pardubice-Svítkov | 13.22 | 13.22 | |||
Valy u Přelouče | 13.27 | 13.28 | |||
Přelouč | 13.31 | 13.48 | |||
Lhota pod Přeloučí | 13.51 | 13.51 | |||
Řečany nad Labem | 13.54 | 13.55 | |||
Chvaletice | 13.58 | 13.59 | |||
Kojice | 14.01 | 14.01 | |||
Týnec nad Labem | 14.03 | 14.04 | |||
Záboří nad Labem | 14.06 | 14.06 | |||
Starý Kolín | 14.10 | 14.10 | |||
Kolín dílny | 14.14 | 14.14 | |||
Kolín | 14.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy