Os 4933 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 11.58 | ||||
Hradčany | 12.00 | 12.01 | |||
Čebín | 12.04 | 12.04 | |||
Kuřim | 12.10 | 12.11 | |||
Česká | 12.15 | 12.16 | |||
Brno-Řečkovice | 12.20 | 12.20 | |||
Brno-Královo Pole | 12.23 | 12.24 | |||
Brno-Lesná | 12.26 | 12.27 | |||
Brno-Židenice | 12.32 | 12.33 | |||
Brno hlavní nádraží | 12.37 | 12.40 | |||
Modřice | 12.47 | 12.48 | |||
Popovice u Rajhradu | 12.51 | 12.51 | |||
Rajhrad | 12.53 | 12.54 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 12.57 | 12.58 | |||
Hrušovany u Brna | 13.00 | 13.01 | |||
Žabčice | 13.04 | 13.04 | |||
Vranovice | 13.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci