Os 4850 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 19.39 | ||||
Brno-Horní Heršpice | 19.43 | 19.44 | |||
Troubsko | x | 19.51 | 19.51 | ||
Střelice | 19.55 | 19.57 | |||
Omice | x | 20.01 | 20.01 | ||
Tetčice | 20.04 | 20.05 | |||
Rosice u Brna | 20.08 | 20.09 | |||
Zastávka u Brna | 20.12 | 20.16 | |||
Vysoké Popovice | 20.24 | 20.25 | |||
Rapotice | 20.30 | 20.31 | |||
Kralice nad Oslavou | 20.36 | 20.37 | |||
Náměšť nad Oslavou | 20.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci