Os 4819 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 19.30 | ||||
Luka nad Jihlavou | 19.40 | 19.41 | |||
Bítovčice | 19.44 | 19.44 | |||
Přímělkov | 19.47 | 19.47 | |||
Dolní Smrčné | 19.50 | 19.50 | |||
Bransouze | 19.53 | 19.53 | |||
Číchov | 19.57 | 19.57 | |||
Okříšky | 20.03 | 20.18 | |||
Krahulov | 20.25 | 20.25 | |||
Třebíč-Borovina | 20.30 | 20.30 | |||
Třebíč | 20.34 | 20.46 | |||
Vladislav zastávka | 20.54 | 20.55 | |||
Studenec | 21.03 | 21.03 | |||
Náměšť nad Oslavou | 21.11 | 21.13 | |||
Kralice nad Oslavou | 21.20 | 21.21 | |||
Rapotice | 21.28 | 21.28 | |||
Vysoké Popovice | x | 21.33 | 21.33 | ||
Zastávka u Brna | 21.39 | 21.42 | |||
Rosice u Brna | 21.45 | 21.45 | |||
Tetčice | 21.48 | 21.49 | |||
Střelice | 21.55 | 21.56 | |||
Střelice dolní | 21.58 | 21.58 | |||
Brno-Horní Heršpice | 22.05 | 22.06 | |||
Brno hlavní nádraží | 22.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy