Os 4806 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.39 | ||||
Brno-Horní Heršpice | 7.43 | 7.44 | |||
Střelice | 7.54 | 7.58 | |||
Omice | 8.02 | 8.02 | |||
Tetčice | 8.06 | 8.06 | |||
Rosice u Brna | 8.09 | 8.09 | |||
Zastávka u Brna | 8.12 | 8.16 | |||
Vysoké Popovice | 8.24 | 8.25 | |||
Rapotice | 8.30 | 8.31 | |||
Kralice nad Oslavou | 8.36 | 8.37 | |||
Náměšť nad Oslavou | 8.44 | 8.47 | |||
Studenec | 8.55 | 8.58 | |||
Vladislav zastávka | 9.06 | 9.06 | |||
Třebíč | 9.15 | 9.25 | |||
Třebíč-Borovina | 9.28 | 9.29 | |||
Krahulov | 9.34 | 9.34 | |||
Okříšky | 9.41 | 9.42 | |||
Číchov | 9.47 | 9.47 | |||
Bransouze | 9.51 | 9.55 | |||
Dolní Smrčné | 9.58 | 9.59 | |||
Přímělkov | 10.02 | 10.02 | |||
Bítovčice | 10.05 | 10.06 | |||
Luka nad Jihlavou | 10.09 | 10.09 | |||
Jihlava | 10.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci