Os 4753 | |
Řazení vlaku: 2x640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 16.42 | ||||
Doubravice nad Svitavou | 16.46 | 16.47 | |||
Rájec-Jestřebí | 16.50 | 16.50 | |||
Dolní Lhota | 16.53 | 16.53 | |||
Blansko město | 16.56 | 16.57 | |||
Blansko | 16.58 | 17.05 | |||
Adamov zastávka | 17.11 | 17.11 | |||
Adamov | 17.13 | 17.13 | |||
Bílovice nad Svitavou | 17.21 | 17.22 | |||
Brno-Židenice | 17.27 | 17.28 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.32 | 17.35 | |||
Brno-Chrlice | 17.44 | 17.45 | |||
Sokolnice-Telnice | 17.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök