Os 4625 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 14.58 | ||||
Hradčany | 15.00 | 15.01 | |||
Čebín | 15.04 | 15.04 | |||
Kuřim | 15.10 | 15.11 | |||
Česká | 15.15 | 15.16 | |||
Brno-Řečkovice | 15.20 | 15.20 | |||
Brno-Královo Pole | 15.23 | 15.24 | |||
Brno-Lesná | 15.26 | 15.27 | |||
Brno-Židenice | 15.32 | 15.33 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.37 | 15.40 | |||
Modřice | 15.47 | 15.48 | |||
Popovice u Rajhradu | 15.51 | 15.51 | |||
Rajhrad | 15.53 | 15.54 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 15.57 | 15.58 | |||
Hrušovany u Brna | 16.00 | 16.01 | |||
Žabčice | 16.04 | 16.04 | |||
Vranovice | 16.08 | 16.09 | |||
Pouzdřany | 16.12 | 16.13 | |||
Popice | 16.16 | 16.16 | |||
Šakvice | 16.19 | 16.20 | |||
Zaječí | 16.24 | 16.25 | |||
Rakvice | 16.28 | 16.29 | |||
Podivín | 16.32 | 16.33 | |||
Ladná | 16.36 | 16.36 | |||
Břeclav | 16.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster