Os 4334 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 6.25 | ||||
Popov | 6.29 | 6.30 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 6.35 | 6.36 | |||
Divnice | 6.38 | 6.38 | |||
Slavičín | 6.42 | 6.46 | |||
Hostětín | 6.51 | 6.51 | |||
Pitín zastávka | 6.58 | 6.58 | |||
Bojkovice město | 7.01 | 7.02 | |||
Bojkovice | 7.04 | 7.05 | |||
Záhorovice | 7.07 | 7.08 | |||
Nezdenice | 7.11 | 7.12 | |||
Šumice | 7.14 | 7.15 | |||
Újezdec u Luhačovic | 7.19 | 7.20 | |||
Uherský Brod | 7.24 | 7.25 | |||
Havřice | 7.27 | 7.28 | |||
Hradčovice | 7.32 | 7.32 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 7.36 | 7.36 | |||
Vésky | 7.39 | 7.39 | |||
Kunovice | 7.42 | 7.42 | |||
Uherské Hradiště | 7.45 | 7.46 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök