Os 4318 | |
Řazení vlaku: 814 + Bdtn756 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 20.49 | ||||
Popov | x | 20.54 | 20.54 | ||
Bohuslavice nad Vláří | 20.59 | 21.00 | |||
Divnice | x | 21.02 | 21.02 | ||
Slavičín | 21.05 | 21.06 | |||
Hostětín | x | 21.11 | 21.11 | ||
Pitín zastávka | 21.19 | 21.19 | |||
Bojkovice město | 21.22 | 21.23 | |||
Bojkovice | 21.25 | 21.31 | |||
Záhorovice | x | 21.34 | 21.34 | ||
Nezdenice | 21.37 | 21.37 | |||
Šumice | x | 21.40 | 21.40 | ||
Újezdec u Luhačovic | 21.44 | 21.48 | |||
Uherský Brod | 21.52 | 21.53 | |||
Havřice | x | 21.56 | 21.56 | ||
Hradčovice | x | 22.00 | 22.00 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | x | 22.04 | 22.04 | ||
Vésky | x | 22.07 | 22.07 | ||
Kunovice | 22.11 | 22.14 | |||
Uherské Hradiště | 22.17 | 22.19 | |||
Kunovice zastávka | 22.22 | 22.23 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 22.26 | 22.26 | |||
Ostrožská Nová Ves | 22.28 | 22.28 | |||
Uherský Ostroh | 22.32 | 22.33 | |||
Veselí nad Moravou | 22.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster