Os 4063 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 17.03 | ||||
Dolní Lhota | 17.05 | 17.06 | |||
Blansko město | 17.09 | 17.09 | |||
Blansko | 17.11 | 17.12 | |||
Adamov zastávka | 17.18 | 17.19 | |||
Adamov | 17.20 | 17.25 | |||
Babice nad Svitavou | 17.28 | 17.28 | |||
Bílovice nad Svitavou | 17.33 | 17.33 | |||
Brno-Židenice | 17.39 | 17.40 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia