Os 4017 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 23.04 | ||||
Doubravice nad Svitavou | 23.09 | 23.10 | |||
Rájec-Jestřebí | 23.13 | 23.13 | |||
Dolní Lhota | 23.16 | 23.16 | |||
Blansko město | 23.19 | 23.19 | |||
Blansko | 23.21 | 23.27 | |||
Adamov zastávka | 23.33 | 23.33 | |||
Adamov | 23.35 | 23.35 | |||
Babice nad Svitavou | 23.38 | 23.39 | |||
Bílovice nad Svitavou | 23.43 | 23.44 | |||
Brno-Židenice | 23.49 | 23.50 | |||
Brno hlavní nádraží | 23.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci