Os 4010 | |
Řazení vlaku: 640 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 8.54 | ||||
Zbýšov | 8.56 | 8.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 8.59 | 9.00 | |||
Újezd u Brna | 9.03 | 9.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 9.05 | 9.06 | |||
Brno-Chrlice | 9.12 | 9.17 | |||
Brno hlavní nádraží | 9.26 | 9.29 | |||
Brno-Židenice | 9.32 | 9.33 | |||
Bílovice nad Svitavou | 9.38 | 9.39 | |||
Babice nad Svitavou | 9.43 | 9.44 | |||
Adamov | 9.47 | 9.47 | |||
Adamov zastávka | 9.49 | 9.50 | |||
Blansko | 9.56 | 10.01 | |||
Blansko město | 10.03 | 10.03 | |||
Dolní Lhota | 10.06 | 10.06 | |||
Rájec-Jestřebí | 10.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy